Promosyon Powerbank Seçimi Nasıl Yapılır ? Tüm Haberler

Tarih : 2019-04-19 10:47:47
Promosyon Powerbank Seçimi Nasıl Yapılır ?

Günümüzde bir çok işimizi akıllı cihazlarla yapmaktayız. Daha önce bilgisayar başında ya da belirli kurumlara uğrayarak yaptığımız işleri şimdi parmaklarımızın ucundaki akıllı cihazlarla hızlıca yapıyoruz ve hareket halindeyken bu işleri yapmak için ihtiyacımız olan tek şey enerji oluyor. İşlerimizin kesintisiz devam etmesi adına bir powerbank en büyük yardımcımız oluyor. Bu nedenle günümüzde en çok kullanılan yan teknoloji ürünlerinden biri powerban olmaktadır. Powerbank ürününün popülaritesi promosyon sektörüne de yansımıştır ve promosyon ürün olarak en çok tercih edilen ürünler arasına girmiştir. Promosyon powerbankın bu yoğun kullanımı bir çok firmayı bu ürünü tercih etmeye teşvik etse de powerbanklar seçimi zor ve hassas ürünler olduğu için bazı kaygılar bulunmaktadır. Bu yazımızda doğru powerbank tercihi nasıl yapılır, size uygun olan powerbank hangisidir ve powerbank kalitesi nasıl anlaşılır sorularının cevabını sizlere vermeye çalışacağız.

Promosyon Powerbank Seçimi Nasıl Yapılır?

Promosyon powerbank tercihinizi yaparken öncelikle dikkat etmeniz gereken nokta ürünün ideal bir baskı alanına sahip olup olmadığıdır. Bu ürünü firmanıza promosyon olarak yaptıracağınız için markanızı temsil edecek genişlikte bir logo baskı alanına sahip olması gerekmektedir. Logo baskı alanı uygun olan ürünü bulduktan sonra dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ürün kalitesidir. Seçiminizi yaparken şunu unutmamalısınız ki logo baskınız ile müşterinize hediye edeceğiniz bu ürünler sizi temsil edecek ve müşterinize sizi hatırlatacak ürünlerdir. Müşterilerinize en zor zamanında kendisini yarı yolda bırakan bir powerbank anısı bırakmak istemiyorsanız tercihiniz düşük fiyat değil yüksek kalite olmalıdır.  Alacağınız powerbankın kalitesini nasıl anlayacağınız konusunda aşağıdaki paragrafta bilgi bulabilirsiniz.

Powerbank Kalitesi Nasıl Anlaşılır ?

Pil ürünleri kanserojen maddeler barındırdığı için temkinli yaklaşılması gereken ürünlerdir ve alacağınız powerbankta ilk dikkat etmeniz gereken konulardan biri de dış kasanın sağlamlığıdır. Promosyon powerbank tercih ederken dikkat etmeniz gereken ikinci husus ise sizi temsil edecek logonuzun ürüne kaliteli bir baskı ile uygulanmasıdır. Bunların yanında pil ölçümü yapıldığı zaman gerçek mAh. değerleriyle uyuşması, tasarım verimliliği, güç iletim hızı gibi konular powerbank kalitesini gösteren detaylardır. Powerbank alımı yaparken müşteri temsilcinizden bu konularda bilgi almayı ve garanti şartları öğrenmeyi unutmayınız.

Doğru Kapasite Seçimi Nasıl Yapılır ?

Doğru kapasite seçimi konusunda bizim müşterilerimize tavsiyemiz genelde kendi gözlemleri ile karar vermeleri olmaktadır. Siz de bu metodla doğru kapasite seçimi yapabilirsiniz. Powerbank yaptırmaya karar veren müşterimize tercihine uygun tasarımlarda ve farklı kapasitelerde numune ürünler iletiliyor ve tercih süreci başlıyor. Müşteri kendisine iletilen farklı alternatifler ile şarj doldurma işlemleri yapıyor ve hangi cihazın doldurma kapasitesinin kendisine uygun olduğunu belirliyor.